Nudziło mi się .Jak widzieliście poprzednie posty były tego samego dnia więc trochę sie napracowałam .Proszę zgłaszajcie się do metek !! Więc zrobiłam Madonnę ;)) To ona :
A to w stardoll :
PS.Pragnę dodać ,że 'manekinem' do tej podobizny była beithe :D