sobota, 5 marca 2011

Podobizna na Marylin Monroe :P

Nudziło mi się ;P
Marylin Monroe  na żywo ...
I w stardoll ..
PS.Dodam ,że podobizna została wykonana na beithe ;D

piątek, 4 marca 2011

Podobizna Madonny

Nudziło mi się .Jak widzieliście poprzednie posty były tego samego dnia więc trochę sie napracowałam .Proszę zgłaszajcie się do metek !!
Więc zrobiłam Madonnę ;))
To ona :
A to w stardoll :
PS.Pragnę dodać ,że 'manekinem' do tej podobizny była beithe :D

Podobizna na Willow Smith ;p

Myślałam ,myślałam aż się namyślałam ;p
Zrobiłam stylizację na Willow Smith .
Oto ona :
A to w stardoll ;P
PS.Podobizna robiona z udziałem beithe ;D

Stylizacja na Rihannę ;P

Razem z moją koleżanką zrobiłyśmy stylizację na Rihannę .
Oto ona w rzeczywistości :
A to w wersji stardolla :
PS.Stylizacje były wykonywane na beithe ;)

czwartek, 3 marca 2011

Spoilery

Ostatnio pojawiły się nowe spoilery ;D
DeSkA ...


... i czapka ;)

Podobają się Wam ??